Čas: 09:30:00
Typ: 23.Kolo krajského přeboru

sestava:DEJMEK-KREJČÍ,PYCH,TRUMPUS,NĚMEC-BÍM,CERAL,ČERVENKA /46 NESVORNÝ /,KOEĚRA-HORNÍK,PÁNEK

nenastoupili:BUNC,HORÁK,KUBELKA

2. Po trestném kopu se dostal k odraženému míči Červenka a jeho střelu do šibenice vyrazil brankář na roh.

8. Po našem rohu protiútok Neratovic a nedůraz Krejčího a špatný výběh Dejmka potrestal útočník do prázdné branky 0:1.

17. Standartka hostů a nepokrytý hráč na zadní tyčí prostřelil Dejmka 0:2

18. Průnik hostů středem hřiště a Dejmek vyrazil střelu a poté zneškodnil i dorážku.Super zákroky.

27. Centr Pánka našel na zadní tyči Bíma a ten hlavou zakončil do nohou brankáře.

35. Velká šance Horníka ,ale sám na malém vápně zbrkle zakončil vedle.Mohl si míč v klide zpracovat.

36. Horník našel Cerala ,který prošel do vápna a prostřelil brankáře 1:2

44.Pěkná akce hostů a střela nad.

45. Koděra se dostal do vápna ,jeho střelu brankář chytil.

51. Po rohu hostů hlavička nad bránu

55. Nádhernou akci,kdy ze středu šel míč do leva a centr Koděry na volného Nesvorného ,ale střela nad.

57. Centr ze strany na volného Bíma,ale jeho hlavičku bravůrně vytáhl brankář na roh.

58. Trestný kop Cerala přes zed do šibenice opět vyrazil neúvěřítelně brankář na roh.

59. Velice tvrdý zákrok Němce ohodnotil rozhodčí žlutou kartou.

60. Střela Bíma zůstala v náruči brankáře.

64. Pánek mířil do prostřed brány.

68. Dejmek vyrazil jasnou šanci na roh.

Velice kvalitní zápas z obou stran.První poločas náš tým prospal a soupeř byl lepší.Byl důraznější,rychlejší a měl více míč na kopačkách.Druhý poločas se to otočilo a naše hra byla vynikající.Zápasu by slušela remíza.To uznali i trenéři hostů.Ve vápně byly dva sporné zákroky,které byly určitě penaltové.Vždy u toho byl Bím.Jednou byl stáhnut  a jednou podražen.Rozhodčí to neodpískal.Nejlepším hráčem na hřišti byl hostující brankář ,který v bráně čaroval.

Po dlouhé době nebudu hodnotit hráče jednotlivě,protože by u každého bylo napsáno to samé.První poločas se prospal a byla obava z kvality hostů.Druhý poločas to byla jízda a všichni ze sebe vyždímali maximum.Tímto tempem se asi nedá hrát celé utkání ,ale chtělo by to takhle hrát 50. minut dát 3 goly a poté to dohrát v klidu.Po dlouhé době to nebylo jen kombinování na malém prostoru,ale přímočaré akce a hlavně zakončení.Snad už nám to tam začne padat!!!!