sestava:DEJMEK - KREJČÍ,PYCH,NEZAVDAL,NĚMEC / 60 BUNC / - BÍM / 64 HORÁK / ,ČERVENKA,CERAL,KODĚRA /49 NESVORNÝ / - HORNÍK,PÁNEK

4. Červenkova střela z poza vápna šla hodně nad

11. Průnik domácího hráče musel zneškodnit dobrým zákrokem Dejmek

12. Koděra prošel do vápna a z velkého úhlu trefil brankáře.

14. Bím hledal ve vápně Horníka , ale ten míč na malém vápně pořádně netrefil.

18. Ceral vykombinoval s Červenkou , ale střela z vápna málem přeletěla ochranou sít

20. Dejmkův dlouhý výkop neměl domácí obránce pod kontrolou a Horník mu ho odebrál a nájezd proměnil 0:1

23. Pěkná akce.Horník šel do vápna tam našel Pánka,který posunul na Koděru a ten zakončil.Brankář vyrazil na roh.

25. Po rohu Koděry závar před bránou zakončíl Bím,ale brankář míč vyrazil opět na roh.

27. Střela domících těsně vedle naší brány

28. Velkou šanci domácích zneškodnil vyběhnutý Dejmek.

30. Testný kop a signál.Pánkova střela zblokována.

32. Ceralův pas za obranu zakončil Bím do brankáře.

33. Červenkova střela nad ochranou sít

34. Ceral našel pasem Bíma , ale ten vystřelil slabě do prostřed brány

40. Nebezpečná střela z vápna těsně vedle naší brány.

43. Ceralova střela minula tyčku.

46. Průnik domácího kapitána s námahou chytil Dejmek.

54. Špatně pokrytý míč Pychem u lajny vypíchl domácí kapitán.Obrana odvrátila k rohovému praporku,kde ho sebral opět kapitán a vyškolil naše 3 hráče a zastavil ho až 4 Němec ,ale jen za cenu faulu.Pokutový kop.

54. Pokutový kop kopl domácí hráč nad naší bránu.

56. Střela Nesvorného mimo tyče.

61. Trestný kop domácích nad bránu.

62. Ceralovu střelu z vápna brankář kryl.

64. Ceral opět z vápna , ale střela hodně nad.

66. Trestný kop domácích Dejmek vyrazil před sebe a Ceral odkopl do autu.

69. Trestný kop Cerala brankář s námahou vyrazil na roh.

První poločas z naší strany byl velice kvalitní , ale opět to naše zakončení.Ty šance jsou obrovské.Kdyby jsme první poločas dali 5 branek tak byl klid.Soupeř cítil šanci a druhý poločas posunul kapitána do útoku a obrana měla hodně práce hlavně s jeho rychlostí.Druhý poločas jsme šli několikrát do přečíslení ,ale řešení nebylo dobré.Jednou to bylo dokonce 4 na 2.To se musí vyřešit.

1 DEJMEK vynikající.Několikrát nás podržel.Hlavně dva průniky domácího kapitána do vápna byly nebezpečné.

2 PYCH až na akci při penaltě zodpovědný.Vše se snažil rozehrávat.Řídil obranu.

3 KREJČÍ byl znát na hřišti hlavně první poločas,kdy se snažil i útočit.Druhý poločas musel hlavně bránit.

4 NĚMEC první poločas měl hodně míčů hrál v pohodě.Druhý poločas začal chybovat.Udělal penaltu.

5 ČERVENKA toho hodně naběhal.Snažil se hodně kombinovat.Zakončoval ,ale nepřesně,Druhý poločas hlídal kapitána.

6 PÁNEK neměl šanci v rychlosti a tvrdosti na domácího stopera tak se stahoval pro míče a vytvářel akce.

7 KODĚRA dělal hráčům domácích problémy.Kvalitně centroval,měl hodně náběhů za obranu.Škoda při velké šanci ,že nenašel volného Pánka na malém vápnbě.Jednu střelu mu vyrazil brankář.

8 NEZAVDAL na stopéru někdy běhal moc do kraje a tím otevíral prostor.Hodně krát odebral míč a čistě.

9 HORNÍK konečně protrhl střeleckou smůlu.Byl hodně aktivní,bojoval a hlavně dělal problémy důrazem.

10 CERAL zakládal akce.byl hodně u míče.Měl hodně zakončení ,ale vše hrozně nepřesné.Je škoda ,že to řeší střelou přímím nártem.

11 BÍM aktivní hlavně první poločas.Hodně krát průnik do vápna ,ale špatné řešení.Střely neměly razanci.

12 NESVORNÝ hrál po celé levé straně.Bojoval a měl i slušné zakončení.

13 BUNC držel preostor jednou založil pěknou akci.