Čas: 09:30:00
Typ: 26.Kolo krajského přeboru

sestava : DEJMEK -TRUMPUS,PYCH,NEZAVDAL,NĚMEC /68 HORÁK / -KREJČÍ,CERAL,ČERVENKA,KODĚRA / 66 BUNC / -PÁNEK,HORNÍK

7. Po rohovém kopu domácí hráč střílel těsně nad.

14. Koděrův roh prošel až na vzdálenější stranu na volného Pánka a ten pohotovou střelou zaměstnal brankáře , který vyrazil na roh.

15. Po rohu mířil Horník hlavou jen do prostřed brány.

16. Faul na polovině domácích.Pych krásně nacentroval na vzdálenější tyč a nejmenší hráč na hřišti Pánek hlavou otevřel skore. 0:1

31. Pěkná akce.Kdy Ceral vyvezl míč a narazil si s Pánkem, ale zakončil do vyběhnutého brankáře.

32. Po rohu Koděry měl velkou šanci Krejčí ,ale z dobré pozice přestřelil.

36. Ceralova střela z vápna minula jen těsně pravou tyč.

38. Ceral byl faulován před vápnem.Sám zahrával trestný kop a nedal malému brankáři šanci.0:2

42.Pěknou kombinaci Červenka , Horník a Ceral,zakončil Ceral střelou těsně nad.

52. Červenkova střela šla jen na brankáře.Neměl problém.

54. Žlutá karta pro Horníka , který byl evidetně faulován dvěma hráči,ale rozhodčí to otočil a ještě udělil kartu.

64. Žlutá karta Červenka komentář k rozhodčímu.

67. Střelu domácích chytil pěkným zákrokem Dejmek.

72. Po sérii rohů a náběhů domácích do malého vápna odpískal rozhodčí pokutový kop.Který byl proměněn. 1:2

76. Žlutá karta Dejmek komentování rozhodčího.

1 DEJMEK předvedl vynikající výkon měl hodně práce hlavně s centry.Velice kvalitní výkopy.

2 PYCH řídil obranu,rozehrával a hlavně měl všechny vysoké míče z první.

3 KREJČÍ první poločas neměl tolik míčů ,ale druhý poločas byla celá pravá strana jeho.Vybojoval hodně míčů.

4 NĚMEC dobře spolupracoval s zálohou.Dobrá rozehrávka a hlavně hlídal hráče těsně a nedal mu šanci.

5 ČERVENKA odehrál to co se od něj vyžaduje.Prostor před stopery měl pokrytý.Když vybojoval míč hned kombinoval.

6 PÁNEK dal branku hlavou!!!!!Nabízel se,rozehrával a napadal.Byl hodně platný.

7 KODĚRA se neustále nabízel,chtěl neustále míč.Vymyslel hodně akcí.Výborně zahrával rohy.

8 NEZAVDAL velmi nepříjemný a dotěrný.Odebíral míče s lehkostí.Hrál jednoduše a nezkazil jedinou přihrávku.

9. HORNÍK vysloveně dřel nebyl pro něj žádný míč ztracen.Byl mnohokrát faulován.

10. CERAL konečně zahrál a bylo to znát.Hodně toho naběhal a vytvořil.Vyhrával souboje ve středu hřiště.Škoda ,že lépe nezakončoval.

11. TRUMPUS první poločas hlavně bránil svoji stranu a snažil se rozehrával.Druhý poločas bojoval o každý míč.

12. BUNC po nastupu na hřiště hned lítal a vybojoval 2 důležité míče.

13. HORÁK podržel míč a dokonce napadal rozehrávku.

Tento zápas řadím výkonově hodně vysoko.Bylo velice špatné počasí a umělka ,která je pro nás nezvyklá.Velice nepříjemný soupeř , který hraje silový fotbal a jeho nakopávané míče nám při našem vzrůstu nesedí.Hráči ,ale předvedli nadstandartní výkon.Velká škoda ,že se do zápasu od 55. minuty vložili rozhodčí.To neprospělo fotbalu.