Áčko si bohužel připisuje druhou domácí ztrátu

Náš A-tým přivítal v šestém kole na svém hřišti SK Chlumec. Bohužel ze zápasu vyválčili pouze jeden bod.

Velim výborně vstoupila do zápasu a již v 6. minutě se radovala po gólu Seiferta. Jenže po tomto gólu přebral iniciativu soupeř a začal si vypracovávat několik šancí. Gól hostů přišel ve 37. minutě, kdy si bohužel po centru srazil do vlastní brány míč Nešpor.

Druhá půle byla již od Velimi aktivnější a tlak vyústil až v penaltu pro domácí, avšak jako v Milíně jsme bohužel penaltu neproměnili a brankář ji s plnou parádou chytil. Nedáš dostaneš. Tohle pravidlo bohužel platilo i v tomto případě a v 72. minutě šel Chlumec do vedení právě do penaltě.

Velim zvýšila svůj tlak a drala se to útoku. Nakonec se z gólu radoval domácí Čapek a srovnal tak v 88. minutě stav na 2:2. Velim toužila doma vyhrát a tak se pořád hnali to útoku, nakonec Korenc v poslední minutě nastavení vyzkoušel svoje štěstí, avšak brankář jeho střelu chytil.

Velim se aktuálně nachází na děleném 4. místě s Tuchlovicemi.

Za Velim se trefili Lukáš Seifert (6′), Adam Čapek (88′)

Áčko čeká již tuto středu 13. 9. pohárové utkání s nedalekým Pátkem, který hraje B-třídu. Výkop začíná v 17:00 na hřišti TJ Pátku.