Blog Full Both Sidebar

Velimské béčko zvládlo derby v Pečkách výhrou 2:0 a upevnilo si 5. místo tabulky

Velimské béčko sehrálo poslední zápas sezóny na hřišti v Pečkách. Jedná se o místní derby a na zápas přišlo přes 250 diváků. K vidění byl ofenzivní fotbal na obě strany. Těmi šťastnějšími ovšem byli hráči Velimi a díky této výhře končí v tabulce na 5....
Read More

Velimské áčko zvítězilo 4:3 nad Průhonicemi! Dramatickou otočkou si zajistila 3. místo v tabulce

Velim již o nic nehrála, přesto si chtěla upevnit a zajistit 3. místo v tabulce na konci sezóny. Proti tomu však byly Průhonice, které až do posledního momentu bojovaly o setrvání v soutěži a před zápasem zaujímaly poslední místo v tabulce.
Read More

Velimské béčko zvládlo zápas se Sadskou až v samotném závěru a zvítězilo 2:1

Velimské béčko se pohybuje v horních patrech tabulky. Sadská zaujímá poslední místo a mělo to být jednoznačné utkání, ovšem Velim si to výrazně zkomplikovala a zápas naštěstí otočila a vyhrála gólem v 90. minutě 2:1.
Read More

Velim vyloupila Doksy výsledkem 3:0 a posunula se na 3. místo v tabulce

Velim po poslední domácí remíze potřebovala z venkovního zápasu v Doksech vytěžit co nejvíce. Do sestavy se vrátili kapitán Šourek a Hannich. Velim s nelehkým soupeřem na hřišti dominovala a zcela zaslouženě si odvezla všechny tři body a jako bonus si připsala i čisté konto.
Read More

Velimské béčko zvládlo důležité utkání v Rožďalovicích výhrou 3:1

Pro velimské béčko je důležitý každý bod, neboť v letošní sezóně padá z 1. B třídy několik týmů. Po minulé prohře s Ostrou chtěli jednoznačně vyhrát a připsat si tři body.
Read More
1 2 3 15