Béčko bohužel podlehlo ve venkovním utkání s Jíkví 2:3

Na rozdíl od Áčka se náš B-tým stále trápí. Po domácí prohře s Ostrou si připsali další prohru, tentokráte v Jíkvi.

Velim měla snový začátek. Již ve 2. minutě šla do vedení po úniku Němce. Velim se dostala i do další tutovky kdy Dudek se octil sám před brankářem, ale následný lob mu o kousek nevyšel. Po tomto momentu Velim přestala hrát a Jíkev přebrala iniciativu hry. Po dvou chybách Velimi se domácí dostali rychle do vedení, nejprve ve 22. minutě a následně ve 26. minutě. Do kabin se šlo za stavu 2:1 pro Jíkev.

Do druhé poločasu udělal trenér Velimi dvě změny. Ze hry šel Jelínek a Ceral a do hry se dostal Vlk a dorostenec Pych. Velim měla výborný vstup do druhého poločasu a dostala se do několika velkých šancí a obrana soupeře nestíhala. Problém byl, že žádný z těchto velkých šancí neskončila gólem. Z jednoho z protiútoku bohužel po penaltě obdržela Velim další gól, 3:1 pro soupeře. Velim dokázala reagovat o deset minut později, kdy se z rohu trefil hlavou stoper Hrabal.