Áčko bohužel nezvládlo venkovní utkání v Tuchlovicích

Náš A-tým čekal v sobotním zápase těžký soupeř. Tuchlovice, které byly doposud doma 100%.

Velim vstoupila do utkání aktivní hrou a byla lepší než domácí soupeř. Několikrát ohrozila i branku soupeře, bohužel to v ani jednom případě neskončilo gólem.

Domácí udeřili v 15. minutě a Velim na to do poločasové pauzy nestihla zareagovat.

Do druhé půle šla Velim s nadějí, že se jí utkání pomůže vyrovnat a otočit. Bohužel tohle překazil gól Tuchlovic v 52. minutě a následná penalta v 59. minutě a domácí šli do 3-gólového vedení.

Nakonec se alespoň podařilo nádhernou střelou snížit Šourkovi na 3:1, ale to ze zápasu bylo již vše. Tuchlovice zůstávají doma po čtyřech zápasech stále bez ztráty bodu.