Áčko si poradilo s Poříčany a připisuje si důležitou výhru

A-tým čekal o víkendu druhý tým tabulky a tým, který dosud neprohrál. Na hřiště Velimi přijeli Poříčany a Velim se postarala o jednoznačnou výhru!

Velim po třech zápasech, kdy pokaždé ztratila body se chtěla konečně naplno bodovat. O první gól se nově v útoku postaral Šourek, kdy ve 12. minutě poslal Velim do vedení.

Velim soupeře jasně přehrávala a dostávala se dál do šancí. Velký závar měla Velim na konci poločase ovšem žádnou šanci nevyužila. V poločasové pauze se šlo do kabin při jednogólovém vedení Velimi.

K závěru zápasu Velim prostřídala, Poříčany hru otevřeli a hra byla útočná na obě strany. Ovšem další kdo udeřil byla opět Velim a po Váchově průniku z pravé strany Kmoch uklízel do prázdné brány.

Hosté se v 89. minutě postarali alespoň o jeden gól, kdy po standardce a velké skrumáži před bránou upravili stav na konečných 1:3.

Za Velim se trefil Šourek (12′), Tomáš Michálek (63′), Tomáš Kmoch (85′)