Velim ztratila všechny body na půdě poslední Dobříše

Papírově to vypadalo jako jednoznačná záležitost avšak Velim si neodvezla z venkovního utkání ani bod.

Velim šla do utkání právem jako favorit. Do zápasu vstoupila aktivně a snažila se udávat tempo hry. Domácí hrozili hlavně z rohových kopů. Dobříš rohy zahrávala velmi dobře a jeden z těchto rohů skončil bohužel v brance velimského áčka a tak Velim prohrávala v 10. minutě 0:1.

Rychlá odpověď v podobě penalty. Po volejbalovém zákroku rukou ve vápně hostů rozhodčí pro Velim písknul penaltu, tu si vzal Martikán a ten jednoznačně proměnil, 1:1.

Velim chtěl zlomit zápas na svojí stranu, míč převážně držela na svých kopačkách a domácí hrozili z občasných protiútoků. Avšak kdo navýšil své vedení byla domácí Dobříš. V 66. minutě po úspěšné akci šli domácí do vedení. Velim přes jasné tutovky a velké šance nedokázala ani stav utkání zremizovat a tak ztratila zbytečnou prohrou všechny tři body.

Velim se i přesto drží na 3. místě tabulky.