Velimské áčko si došlo pro další výhru na domácí půdě, Doksy porazilo 3:1!

Velim měla co napravovat po minulé zpackané výhře na půdě Dobříši. Do Velimi přijel těžký soupeř z Dosků, který byl za Velimí pouze od dva body.

Začátek zápasů byl vyrovnaný a na obou týmech bylo vidět, že si nic nedarují zadarmo. Velimští hráči, ale ukázali, že jim to na domácím trávníků svědčí. Ve 24. minutě šla Velim do vedení po centru Váchy z pravé strany, kdy následně hlavičkou zakončil Šourek.

Ovšem o 7 minut později se do zakončení dostal tým hostů a bohužel lobem byl brankář Drápela pokořen.

Velim co nejrychleji chtěla stav zápasu překlopit na svou stranu, to se ji podařilo těsně před koncem prvního poločasu, kdy se Dudek dobře zorientoval ve vápně a skvělou individuální akcí poslal Velim do poločasového vedení.

Po změně stran byl zápas pouze v režii Velimi a hráči chtěli skóre zápasu navýšit. Následoval několik útoků do otevřené obrany soupeře. Dalšího gólu se příznivci Velimi dočkali v 81. minutě, kdy neomylný exekutor penalt Martikán se opět nemýlil a poslal brankáře na druhou stranu. Ze zápasu to již bylo vše a Velim si došla pro klidnou výhru 3:1.

Zajímávost: Velim je tuto sezónu na domácí půdě neporažena a drží si bilanci 5 výher a 2 remízy.

Za Velim se trefil Šourek (24′), Dudek (45′), Martikán (81′)