Béčko s chutí porazilo v derby 5:1 Pečky a připsalo si tři cenné body do tabulky

Důležitý zápas čekal také náš B-tým. Ten podruhé za sebou odehrál zápas na domácí půdě a pro Béčko by měla být povinnost tyto zápasy zvládat. Ovšem Velim s Pečkami nemá úplně příznivou bilanci.

Když hrála Velim naposledy s Pečkami byla z toho prohra 4:0 na venkovním hřišti. Proto Velim věděla, že je nečeká nic lehkého.

Velim chtěla navázat na poslední zápas svou dobrou hrou. To se jí povedlo a již v 15. minutě šla Velim po střele Kmocha do vedení 1:0. Další gól Velimi přibyl ve 40. minutě, kdy se trefil Kasal. A smolně pro Pečky přišel gól do kabiny v podobě vlastního gólu po velké skrumáži ve vápně.

Pečky do druhé půle reagovali změnou brankáře, kterému se tento zápas moc nevyvedl. Ovšem Velim si vše pohlídala a skóre zápasu ještě navýšila. V 58. minutě se trefil Seifert a na skóre 5:0 dokonal již podruhé v tomto utkání Kasal. Pečky už jen po chybě obrany korigovaly stav zápasu na 1:5.

Za Velim se trefili Tomáš Kmoch (15′), Matěj Kasal (40′, 62′), (vlastní 45′), (Lukáš Seifert (58′)