Velimské béčko zvládlo důležité utkání v Rožďalovicích výhrou 3:1

Pro velimské béčko je důležitý každý bod, neboť v letošní sezóně padá z 1. B třídy několik týmů. Po minulé prohře s Ostrou chtěli jednoznačně vyhrát a připsat si tři body.

To se jim od začátku zápasu dařilo a Velim, jako skoro každý zápas, vstřelila první gól. V 15. minutě proměnil svou šanci Bečvařík. Hra byla vyrovnaná a oba týmy hrály pěkný fotbal. Ovšem dalšího gólu se diváci v 1. poločase již nedočkali.

Ve druhé půli přišla komplikace pro Velim, kdy Rožďalovice v 60. minutě vyrovnaly stav zápasu na 1:1. To velimské hráče nakoplo a již v 74. minutě odpověděl Šourek a nedal brankáři domácích šanci. Po faulu ve vápně v 86. minutě se k pokutovému kopu postavil Kmoch a ten již pečetil výhru na konečných 3:1.

Za Velim se trefili: Bečvařík (15′), Šourek (74′), Kmoch (86′)