Blog Full Left Sidebar With Frame

Caption align here
05
Čvn
2024

Velimské béčko zvládlo zápas se Sadskou až v samotném závěru a zvítězilo 2:1

Velimské béčko se pohybuje v horních patrech tabulky. Sadská zaujímá poslední místo a mělo to být jednoznačné utkání, ovšem Velim si to výrazně zkomplikovala a zápas naštěstí otočila a vyhrála gólem v 90. minutě 2:1.
Read More
05
Čvn
2024

Velim vyloupila Doksy výsledkem 3:0 a posunula se na 3. místo v tabulce

Velim po poslední domácí remíze potřebovala z venkovního zápasu v Doksech vytěžit co nejvíce. Do sestavy se vrátili kapitán Šourek a Hannich. Velim s nelehkým soupeřem na hřišti dominovala a zcela zaslouženě si odvezla všechny tři body a jako bonus si připsala i čisté konto.
Read More
28
Kvě
2024

Velimské béčko zvládlo důležité utkání v Rožďalovicích výhrou 3:1

Pro velimské béčko je důležitý každý bod, neboť v letošní sezóně padá z 1. B třídy několik týmů. Po minulé prohře s Ostrou chtěli jednoznačně vyhrát a připsat si tři body.
Read More
28
Kvě
2024

Velim na svém hřišti remizovala 0:0 s Dobříší

Velim chtěla odčinit poslední porážku z venku a na svém hřišti při sobotním dopoledni přivítala Dobříš, se kterou na podzim bohužel prohrála, a tak jim měla co vracet. Dobříš se nacházela na 14. pozici v tabulce, a tak o favoritu zápasu bylo jasno. Velim se v tomto zápase také potýkala s absencí kapitána Šourka a střelce z posledních zápasů, Hannicha.
Read More
21
Kvě
2024

Velim po několika zápasech prohrála a o cenný bod přišla až v poslední minutě

Velim v páteční předehrávce čekal těžký duel na hřišti Poříčí nad Sázavou. Oba týmy se nacházely v tabulce vedle sebe a domácí na svém hřišti získávají mnoho bodů. Zápas se hrál od 19:00 tudíž se hrálo i pod umělým osvětlením. Velim přišla o zisk bodů až v poslední minutě zápasu a prohrála 3:2.
Read More
1 2 3 14