Blog Full Right Sidebar With Frame

Caption aligned here
28
Kvě
2024

Velimské zvládlo důležité utkání v Rožďalovicích výhrou 3:1

Pro velimské béčko je důležitý každý bod, neboť v letošní sezóně padá z 1. B třídy několik týmů. Po minulé prohře s Ostrou chtěli jednoznačně vyhrát a připsat si tři body.
Read More
28
Kvě
2024

Velim na svém hřišti remizovala 0:0 s Dobříší

Velim chtěla odčinit poslední porážku z venku a na svém hřišti při sobotním dopoledni přivítala Dobříš, se kterou na podzim bohužel prohrála, a tak jim měla co vracet. Dobříš se nacházela na 14. pozici v tabulce, a tak o favoritu zápasu bylo jasno. Velim se v tomto zápase také potýkala s absencí kapitána Šourka a střelce z posledních zápasů, Hannicha.
Read More
21
Kvě
2024

Velim po několika zápasech prohrála a o cenný bod přišla až v poslední minutě

Velim v páteční předehrávce čekal těžký duel na hřišti Poříčí nad Sázavou. Oba týmy se nacházely v tabulce vedle sebe a domácí na svém hřišti získávají mnoho bodů. Zápas se hrál od 19:00 tudíž se hrálo i pod umělým osvětlením. Velim přišla o zisk bodů až v poslední minutě zápasu a prohrála 3:2.
Read More
16
Kvě
2024

Velim slaví další výhru a Hannich hattrick! I v deseti dokázali porazit Libiš 4:1

Velim chtěla pokračovat v nastalé formě. Po vítězném derby v Sokolči je čekalo domácí utkání s Libiší. Velimi se utkání razantně zkomplikovalo vyloučením stopera Náděje ve 34. minutě, avšak to je neodradilo a Libiši zvládla nadělit ještě 2 góly a utkání si s jistotou pohlídala.
Read More
07
Kvě
2024

Velim slaví výhru v derby! V Sokolči vyhrála 4:2

Velimi se v posledních zápase daří nejen herně, ale i výsledkově. Po poslední výhře doma, čekalo hráče derby na hřišti Sokolče. Velim zde již několik let nevyhrála, avšak chtěla navázat na podzimní utkání se Sokolčí, kdy vyhrála doma 2:0.
Read More
1 2 3 14